«

»

Bericht afdrukken

Kindervakantie Speelweek 2017 weer ten einde.

De Kindervakantie Speelweek 2017 is helaas weer ten einde. Een geweldige week met hier en daar wat improvisatie i.v.m. het slechte weer, maar dat mocht de pret niet drukken. Bedankt aan iedereen die heeft deelgenomen, maar vooral dank aan een ieder die heeft meegeholpen om deze week te doen slagen. Vele handen maken licht werk en dat hebben we met z’n allen maar weer eens laten zien. De organisatie is trots op het resultaat en nogmaals allemaal bedankt en tot volgend jaar !!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Om deze dagen te beleven kunt u de gemaakte foto’s bekijken en downloaden, ga hiervoor naar onze pagina fotoalbums of kijk op onze Facebook pagina.

Permanente koppeling naar dit artikel: http://www.svkindervreugd.nl/?p=2662