Speeltuinvereniging Kindervreugd nam afscheid van Ies en Kees

Op vrijdag 12 januari 2018 is door Speeltuinvereniging Kindervreugd, Helwijk en vele anderen tijdens een receptie in De Blokhut afscheid genomen van Kees Slabbekoorn en Ies den Hollander . Beide zijn, na respectievelijk 45 en 38 jaar deel uitgemaakt te hebben van het bestuur van Speeltuinvereniging Kindervreugd en gemeenschapshuis De Blokhut, gestopt met hun vrijwilligerswerk en hebben hun taken neergelegd en overgedragen.

Ies heeft dit gedaan door langzaam steeds meer activiteiten los te laten. Kees door ieder jaar te roepen: Dit wordt mijn laatste jaar in het bestuur. Door het uitblijven van de nieuwbouwplannen van De Blokhut en heeft speeltuin heeft hen dit nog ruim 10 jaar langer kunnen binden.

Kees en Ies werden toegesproken door bestuurslid Erik Maliepaard met lovende woorden. Ze ontvingen uit zijn handen een diner bon en een blijvende herinnering in de vorm van een sculptuur met het verenigingslogo. Voor de echtgenotes Sophie Slabbekoorn en Janny den Hollander waren er bloemen.