Boeken- en Platenmarkt in de Blokhut weer goed bezocht

Afgelopen zaterdag organiseerde Speeltuinvereniging Kindervreugd een boeken- en platenmarkt in de Blokhut in Helwijk. De markt is weer goed bezocht door handelaren, verzamelaars en liefhebbers. Het aanbod was zoals altijd enorm en de organisatie heeft veel complimenten mogen ontvangen voor de opzet, ruime keus en kwaliteit.

Bezoekers konden gezellig snuffelen tussen alle boeken of rustig wat babbelen en drinken. De organisatie kijkt terug op een zeer geslaagde markt.

Na zo’n geslaagde markt is er weer plaats voor nieuw materiaal, zoals boeken, platen, CD’s, DVD’s, postzegels, sigarenbandjes, speldjes, suikerzakjes enz. enz. Voor elke verzameling is eigenlijk wel belangstelling. De opbrengst komt geheel ten goede aan de Speeltuinvereniging.

Heeft u materiaal voor de boeken- en platenmarkt of voor de rommelmarkt, dan halen wij dit graag bij u op! U kunt bellen met ‭06-43418894‬. Na afspraak worden de spullen dan op donderdagavond na 18.00 uur bij u opgehaald