Carnaval in de Blokhut

Op vrijdag 9 februari is het weer zover: het Helwijks carnaval! Speeltuinvereniging Kindervreugd organiseert weer een gezellige carnavalsavond in de Blokhut in Kiekendonk (Helwijk).

Om 19.00 beginnen we met een optocht door de wijk. De optocht start bij De Blokhut. De wagen van BC De Boerkes is weer van de partij en natuurlijk mag er ook met zelf gemaakte wagentjes en andere versierde voertuigen of loopgroepjes worden meegedaan.

Na afloop van de optocht gaan de voetjes van de vloer in de Blokhut. DJ Marc de Bont gaat ervoor zorgen dat het één groot feest wordt.

Voor de mooist verklede feestgangers zijn er weer leuke prijsjes te winnen. Kom dus allemaal lekker feesten!

Wilt u zo vriendelijk zijn deze avond bij het parkeren van uw auto rekening te houden met de carnavalsoptocht? De wagen is tamelijk breed en het zou jammer zijn als deze niet door kan omdat er een auto in de weg staat.