Het was weer een feestje in Kiekendonk!

Op vrijdag 9 februari vierde Speeltuinvereniging Kindervreugd weer haar altijd gezellige carnavalsavond.

Om 19.00 startte de optocht bij de Blokhut. De wagen van BC De Boerkes was weer van de partij om alle prachtig verklede kinderen en volwassenen te begeleiden in een lange stoet door de wijk. De weergoden hadden jammer genoeg niet erg hun best gedaan dus het werd een nat pak, maar dat mocht de pret niet drukken.

Na de optocht barstte het feest los in de Blokhut. Met DJ Marc de Bont werd het een beregezellige feestavond!

Veel volwassenen en kinderen hadden weer flink uitgepakt en zich prachtig verkleed. De jury heeft uiteindelijk vier winnaars gekozen voor het mooiste kostuum en dit waren Nos de Waard, Britt Geleijns, Virginia van Wijk, Rick Jansen en Mandy Deijkers. Zij werden naar voren geroepen om een mooie medaille in ontvangst te nemen.

De organisatie kijkt zeer tevreden terug op een geweldig feest en dankt iedereen die daaraan bij heeft gedragen.