Afsluiting winterseizoen Speeltuinvereniging Kindervreugd

Gerelateerde afbeeldingZoals aangekondigd, organiseert Speeltuinvereniging Kindervreugd op vrijdag 29 maart a.s. alweer de laatste avond van het winterseizoen. Natuurlijk willen we er een speciale avond van maken en we hebben dan ook wat leuks in petto!
Alle kinderen zijn vanaf 19.00 uur welkom in de Blokhut. Nadat de teams samengesteld zijn, kan de strijd losbarsten. Welk team verzamelt de meeste punten bij de verschillende spelletjes en opdrachten? Voor alle kinderen is er na afloop wat lekkers en natuurlijk worden de winnaars bekend gemaakt.
De kinderen van 8 jaar en ouder mogen daarna nog even door. Vanaf 20.30 uur tot ongeveer 22.00 uur gaan we lasergamen in de speeltuin! Kruip, rol, tijger, ren, vlieg, kortom: doe alles om uit handen van het andere team te blijven en je tegenstander uit te schakelen.
Jij komt toch ook?!