Feestweek Helwijk van 3 tot en met 9 augustus 2019

Dit jaar bestaat Helwijk 65 jaar. Dit wordt gevierd met een feestweek van 3 tot en met 9 augustus. De voorbereidingen zijn al in volle gang en het belooft een fantastische week te worden, bomvol activiteiten voor jong en oud.

Het voorlopige programma ziet er als volgt uit:

Zaterdag 3 augustus
Tiroler feestavond in de feesttent

Zondag 4 augustus
Country- en line dance middag in de feesttent
Braderie en vrijmarkt met diverse activiteiten

Maandag 5 augustus
Middag: high tea en creamiddag voor volwassenen en kinderen
Avond: bingo in de feesttent

Dinsdag 6 augustus
Middag: levend ganzenbord en Oud Hollandse spelletjesmiddag met lunch tussen de middag
Avond: quiz in de feesttent

Woensdag 7 augustus
Middag: zeskamp voor de jeugd
Avond: zeskamp voor volwassenen

Donderdag 8 augustus
Ochtend/middag: fietspuzzeltocht met lunch tussen de middag
Avond: spooktocht in Willemstad voor kinderen vanaf 8 jaar en volwassenen

Vrijdag 9 augustus
Middag: variétémiddag
Avond: feest in de tent, thema Typisch Hollands

Omdat een feestweek nu eenmaal heel veel geld kost, zullen diverse acties gehouden worden. Op 3 juni a.s. worden huis aan huis oliebollen verkocht, die op zaterdag 8 juni vers gebakken en rondgebracht zullen worden. Verder kunnen inwoners vlaggenlijnen kopen in de Blokhut voor Euro 1,– per stuk. De bedoeling is de wijk zo feestelijk mogelijk aan te kleden. Voor mensen die dit zelf niet kunnen, worden de vlaggetjes opgehangen door vrijwilligers van de Speeltuinvereniging. Ook zullen buttons verkocht gaan worden, waarmee tijdens de activiteiten prijzen te winnen zijn.

Te zijner tijd wordt het programma huis aan huis verspreid. Hierin staan ook aanmeldformulieren voor de diverse activiteiten. We hopen er natuurlijk een fantastische feestweek van te maken.