Mini Rommelmarkt in De Blokhut

Zoals eerder gepubliceerd zal onze paas-rommelmarkt van 3 en 5 april i.v.m. de huidige Corona maatregelen niet door kunnen gaan.

Omdat er wel heel veel leuke rommelmarktspullen in de opslag staan, gaan we starten met een doorlopende verkoop hiervan in De Blokhut (een mini Rommelmarkt). Vanaf zaterdag 3 april zal dit plaats gaan vinden. Een bezoek aan deze mini Rommelmarkt kan alleen plaats vinden op afspraak en geheel volgens het Corona protocol. U kunt dan terecht om lekker te neuzen in ons ruime assortiment. Natuurlijk zorgen wij ervoor dat alles netjes uitgestald en schoongemaakt is. De spullen worden steeds aangevuld, dus er is voor elk wat wils. Verder kunt u terecht in onze boekenruimte, waar een grote collectie boeken netjes uitgestald is. Een afspraak maken kan via het telefoonnummer: 0168-472978.